výletníček levh výletníček prah
Tipy na výlet pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování, rekreace a dovolené, hrady a zámky, zajímavá místa vhodná k navštívení. mapa CR Jihočeský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Pardubický kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj kraj Vysočina Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj
         
zámky - levd zámky - prad
dovolená - bslo001 dovolená - bslo002 dovolená - bslo003 dovolená - strslo zámky - strslo02 hrady - bslo004 zámky - bslo005 dovolená - bslo006
 
Tipy na výlet, dovolená v ČR - podle krajů 
Vloženo Foto = Fotografie
1 host

 
 
Vítejte na Výletníčku - najdete zde tipy na výlet na hrady a zámky nebo na dovolenou v ČR

Vlk hřivnatý v ZOO Brno

Vlk hřivnatý v ZOO Brno


   ZOO Brno se rozrostla o nového jedince Vlka hřivnatého. Tříletá vlčice Saartje se narodila v zoologické zahradě v Rotterdamu a najdeme ji ve výběhu společne se smacem Milanem.

 
Celý článek...
 

Výlet na Hostýnek

Svatý Hostýn

   Ve středu 28.9.2011 na svátek sv. Václava bylo moc krásné počasí na to, abychom seděli doma. Vypravili jsme se tedy na pouť na Svatý Hostýn.

 
Celý článek...
 

Stanování u Děčína 1

Terezín Malá pevnost

   Je brzké slunečné ráno. Tentokrát máme jasno kterým směrem zamíříme a proto se snažíme využít toho, že na silnicích je ještě minimální provoz a vyrážíme po dálnici směrem Praha.

 
Celý článek...
 

Velké Březno

Velké Březno

   V sobotu 3.9.2011 nás na zámku Velké Březno čekají princezny, divadlo Pes baskervilský, vypouštění lampionů štěstí…

 
Celý článek...
 

Rýžování zlata na Otavě

Rýžování zlata na Otavě

   Ve dnech 5. – 6.8.2011 se v přírodním areálu v Kestřanech uskuteční XIX. Ročník Rýžování zlata na Otavě. Samotná rýžovnická soutěž se uskuteční v sobotu a pro všechny zlatokopy i příznivce zlaté horečky

 
Celý článek...
 

Srpen na Cornštejně

Srpen na Cornštejně

   Cornštejn můžeme v srpnu navštívit i ve večerních hodinách. Společnost nám budou dělat šermíři, pohádky...

 
Celý článek...
 

Výlet za slonicí

ZOO Ostrava - slůně

   Výprava velrybářská nezdařila se... tak se zpívá v jedné písničce a stejně málem dopadla i naše výprava za slonicí do ZOO Ostrava.

 
Celý článek...
 

Mláďata v zoo Ústí

Mláďata v zoo Ústí

   ZOO Ústí se 20.6.2011 rozrostla o malou slečnu medvěda malajského a o mládě lenochoda dvouprstého. Všem mláďatům přejeme hodně štěstí.

 
Celý článek...
 

Arcibiskupský palác Olomouc

Arcibiskupský palác

   Při návštěvě Olomouce můžeme zavítat na prohlídku Arcibiskupského paláce. Arcibiskupský palác je od svého vzniku až do současnosti sídelní rezidencí olomouckých biskupů a arcibiskupů (od roku 1777). 

 
Celý článek...
 

Stanování pod Potštejnem

Hrad Potštejn - úvod

   Je čtvrteční odpoledne, zítra již máme dovolenou a proto už dnes vyrážíme na mini stanování. Celý den jsme se domlouvali, ale nemohli jsme se shodnout kam vyrazíme.

 
Celý článek...
 

Výlet do Králíků a okolí

Hora Matky Boží Králíky-úvod

   Konečně po několika deštivých dnech byla předpověď počasí optimističtější a proto vyrážíme po delší době na výlet. V první části výletu musíme ale vyzvednout mladší účastníky výpravy z tábora. Na druhý den by stejně již odjížděli, tak že je to už moc nemrzí.

 
Celý článek...
 

Zámek Sychrov

Zámek Sychrov - úvod

   Zámek stojí na místě původní tvrze z 15. století, která byla v majetku Českého krále. V 16. století byla přestavěna na panský kamenný dům,

 
Celý článek...
 

Nej..mládě v ZOO

Nej..mládě v ZOO

   V minulých dnech proběhklo hlasování o nej… mládě v zoo. Dnes již známe vítěze a vyhrála snad i podle očekávání nádherná sloní holčička, která se narodila v ostravské zoo.

 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 274 - 286 z 399


 
E-počasí.cz
 
rekreace - bslo03 rekreace - bslo04 zámky - bslo05 výlet - strslo03 zámky - strslo04 rekreace - bslo06 výlet - bslo07 hrady - bslo08