výletníček levh výletníček prah
Tipy na výlet pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování, rekreace a dovolené, hrady a zámky, zajímavá místa vhodná k navštívení. mapa CR Jihočeský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Pardubický kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj kraj Vysočina Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj
         
zámky - levd zámky - prad
dovolená - bslo001 dovolená - bslo002 dovolená - bslo003 dovolená - strslo zámky - strslo02 hrady - bslo004 zámky - bslo005 dovolená - bslo006
 
Tipy na výlet, dovolená v ČR - podle krajů 
Vloženo Foto = Fotografie

 
 
Vítejte na Výletníčku - najdete zde tipy na výlet na hrady a zámky nebo na dovolenou v ČR

Noc kostelů v Uherském Ostrohu

Noc kostelů - Uherský Ostroh

   V pátek 27.5.2011 proběhla celorepubliková akce Noc kostelů. Navštívili jsme kostel v Uherském Ostrohu. Na fotografiích můžete nahlédnout do míst kam se běžně nedostanete.

 
Celý článek...
 

Mládě gibona v Liberci

Čerstvé mládě gibona

   ZOO Liberec má od soboty 14. května čerstvé mládě v přírodě kriticky ohroženého gibona bělolícího (Nomascus leucogenys leucogenys). Zatím nevíme, zda jde o samce nebo samici,

 
Celý článek...
 

Květnové mláďata v jihlavské zoo

Květnové novinky v jihlavské zoo

   ZOO Jihlava se v květnu rozrostla o nádherné mláďátka poníka, plameňáčky a nosálka. Pokud si pohneme, tak je uvidíme ještě v nejkrásnějším věku, ale nádherní budou i v dospělosti.

 
Celý článek...
 

Levharti sněžní v ZOO Liberec

Levharti sněžní v ZOO Liberec

   Od 30.4.2011 se zoo Liberec rozrostla o dvě mláďata levharta sněžného. Mláďata se narodila prvorodičce – 3leté samici Asuce a o rok staršímu samci Maratovi.

 
Celý článek...
 

Mládě žirafy v zoo Liberec

Mládě žirafy v zoo Liberec

   ZOO Liberec má od úterního rána 3.5.2011 již druhé letošní mládě žirafy Rothschildovy – a opět samičku (s velkou pravděpodobností ). Malá žirafka se narodila pár minut po půl deváté 11leté matce Sandře

 
Celý článek...
 

Zámek Kroměříž

Arcibiskupský zámek Kroměříž

   Stavba zámku je dominantou města Kroměříž a je neodmyslitelně spojen s jeho historií. Zámek byl postaven jako sídlo s olomouckých arcibiskupů. Současná podoba stavby zámku pochází z doby po třicetileté válce ( 1664-1695 )

 
Celý článek...
 

Kroměříž

Město Kroměříž

   První písemné zmínky o vesnici Kroměříž pocházejí z počátku 12. století. Vesnice ležící na křižovatce obchodních cest ( na břehu řeky Moravy ) se stala majetkem olomouckých biskupů.

 
Celý článek...
 

Procházka noční Kroměříží

Noční Kroměříž - zámecká věž

   Nedávno naše kroky zavítaly do Kroměříže, ne však do ledajaké, ale do noční. V ulicích byl již klid a tak se i vy můžete podívat po krásách centra Kroměříže, které za nočního osvětlení vypadá jinak než ve dne.

 
Celý článek...
 

Výlet do Luhačovic

Luhačovická přehrada - úvod

   Velikonoční neděle svým počasím lákala na nádherný výlet do jarní přírody. A tak i my jsme se rozhodli, že vyrazíme po obědě na výlet. Naše kroky vedly nás, ale jak jsme zjistili i další stovky lidí, do nejznámějších moravských lázní Luhačovic.

 
Celý článek...
 

Velikonoční přání

Velikonoční přání

   Všem uživatelům a návštěvníkům stránek Vyletnicek.cz

            přejí administrátoři klidné a radostné prožití

Velikonočních svátků

 
Celý článek...
 

Hrad Lukov

hrad Lukov - úvod

   Místo kde nalezneme zříceninu hradu Lukov bylo osídleno již v pravěku. Počáteční historie samotného hradu není přesně známa. Středověký hrad byl postaven na popud krále a byl součástí sítě strážních hradů na východní hranici Českého království.

 
Celý článek...
 

Výlet na hrad Lukov

hrad Lukov - úvod

   Je nedělní poledne a za okny je rozkvetlá jarní Morava. Chystáme se na výlet na zříceninu hradu Lukov. Hrad by jste našli asi 9km severně od centra Zlína, kousek od zoologické zahrady Lešná.

 
Celý článek...
 

Nový pavilon Papua v ZOO Ostrava

nový pavilon Papua

   V sobotu 23. dubna bude v ostravské zoologické zahradě otevřena nová expozice Papua, která návštěvníkům přiblíží tropickou přírodu ostrova Papua – Nová Guinea a představí

 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 274 - 286 z 381


 
E-počasí.cz
 
rekreace - bslo03 rekreace - bslo04 zámky - bslo05 výlet - strslo03 zámky - strslo04 rekreace - bslo06 výlet - bslo07 hrady - bslo08