výletníček levh výletníček prah
Tipy na výlet pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování, rekreace a dovolené, hrady a zámky, zajímavá místa vhodná k navštívení. mapa CR Jihočeský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Pardubický kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj kraj Vysočina Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj
         
zámky - levd zámky - prad
dovolená - bslo001 dovolená - bslo002 dovolená - bslo003 dovolená - strslo zámky - strslo02 hrady - bslo004 zámky - bslo005 dovolená - bslo006
 
Tipy na výlet, dovolená v ČR - podle krajů 
Vloženo Foto = Fotografie

 
 

Advent v Zoo Jihlava

Tisk E-mail
Zooparty v Jihlavě

  Advent v zoo Jihlava - prosincové víkendy, Štědrý den i vánoční prohlídky.

 
 
První akcí pro návštěvníky zoo budou adventní výtvarné dílny ve dnech 2. a 3. prosince vždy od 10 do 15 hodin v centru PodpoVRCH. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vytvořit vánoční ozdoby i dárky pod stromeček a poté se třeba projít zimní zoo. V sobotu 2. prosince v 15 hodin bude v zoo probíhat rozsvěcení vánočního stromečku ve vstupním areálu za zvuku koled v podání Klubu fléten při DDM Jihlava.
Návštěvníci se také mohou těšit na medvědí, lamí, tulení a žirafí hrátky, které budou probíhat vždy před expozicemi těchto zvířat ve vybraných dnech od 13 do 14 hodin. Půjde o různé hry, soutěže, ukázky zajímavostí a další aktivity. První, medvědí hrátky budou 4. prosince, lamí hrátky budou následovat 11. prosince, tulení hrátky 18. 12. a nakonec žirafí hrátky, mezi svátky, dne 28. prosince.
V průběhu měsíce prosince nebudou chybět ani oblíbená komentovaná krmení medvědů, lam, tuleňů a žiraf. První středu v měsíci budou mít komentované krmení medvědi, další týden budou následovat lamy, poté tuleni a nakonec žirafy.
V adventním programu nebude chybět ani Klubový večer, ve kterém budou tentokrát moci zájemci prostřednictvím přednášky navštívit španělskou Andalusii.
Kdo z návštěvníků by naopak preferoval speciální večerní prohlídky zoo, bude mít hned tři možnosti. První komornější Večerní prohlídku se zoologem dne 21. prosince. Klasické, výpravné Vánoční večerní prohlídky v Zoo Jihlava budou probíhat ve dnech 27. a 28. prosince. V letošním roce mají prohlídky název „Cesta časem“ a tematicky budou souviset s šedesátým výročím jihlavské zoo. Zájemci o prohlídky se musí předem zarezervovat a předem uhradit částku na e-shopu zoo.

Na Štedrý den také mohu vzít rodiče, nebo prarodiče své děti do zoo za 1,- Kč a tím usnadnit Ježíškovi přípravu stromečku a nadílku dárků.

 

Odkazy: zoo Jihlava

Umístìní: Vysočina

 
< Předch.   Další >


 
E-počasí.cz
 
rekreace - bslo03 rekreace - bslo04 zámky - bslo05 výlet - strslo03 zámky - strslo04 rekreace - bslo06 výlet - bslo07 hrady - bslo08