výletníček levh výletníček prah
Tipy na výlet pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování, rekreace a dovolené, hrady a zámky, zajímavá místa vhodná k navštívení. mapa CR Jihočeský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Pardubický kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj kraj Vysočina Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj
         
zámky - levd zámky - prad
dovolená - bslo001 dovolená - bslo002 dovolená - bslo003 dovolená - strslo zámky - strslo02 hrady - bslo004 zámky - bslo005 dovolená - bslo006
 
Tipy na výlet, dovolená v ČR - podle krajů 
Vloženo Foto = Fotografie

 
 

ZOO Jihlava Den zvířat

Tisk E-mail
Jihlava výstava Dráteníkův rok

  ZOO Jihlava nás 3.10.2020 zve na den zvířat. Připravený je bohatý program.

 
 
Klubový večer ve čtvrtek 1. října bude připraven již tradičně v budově vzdělávacího centra Zoo Jihlava PodpoVRCH. Návštěvníky tentokrát zavede do Ladakhu – země vysokých sedel, zemi na pomezí Indie, Pakistánu a Číny – Tibetu. Jak se žije lidem ve vysokých nadmořských výškách, jak vypadá vysokohorská poušť i o pokoře a úctě k drsné přírodě přijde povyprávět Katarína Ruschková, vedoucí odboru životního prostředí v Jihlavě a nadšená cestovatelka.
 
Mezinárodní den zvířat bude probíhat v Zoo Jihlava v sobotu 3. října od 10 do 15 hodin v celém areálu zoo v rámci běžného vstupného.
Můžete se těšit na mimořádná komentovaná krmení zvířat:
v 11 hodin u žiraf
v 12 hodin u lam guanako
v 13 hodin u medvědů malajských
v 14 hodin u tapírů jihoamerických.
 
Dospělí i děti se dozví zajímavosti o zvířecích domečcích ukázkami zvířecích obydlí, výtvarnými i hravými aktivitami pro děti a dospělé, nebo možností postavit si hmyzí domeček. 
Na závěr programu v 15 hodin bude vyhlášení nejlepších fotografií velké letní fotosoutěže s Nikonem nazvané „Jak si kdo ustele, tak si lehne“ a hlasování o cenu návštěvníků zoo.
V případě vyhlášení mimořádných opatření v souvislosti s koronavirem si vyhrazujeme změnu programu a podmínek pro tyto akce. Děkujeme za pochopení.


Odkazy: ZOO Jihlava

Umístìní: Vysočina

 
< Předch.   Další >


 
E-počasí.cz
 
rekreace - bslo03 rekreace - bslo04 zámky - bslo05 výlet - strslo03 zámky - strslo04 rekreace - bslo06 výlet - bslo07 hrady - bslo08