výletníček levh výletníček prah
Tipy na výlet pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování, rekreace a dovolené, hrady a zámky, zajímavá místa vhodná k navštívení. mapa CR Jihočeský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Pardubický kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj kraj Vysočina Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj
         
zámky - levd zámky - prad
dovolená - bslo001 dovolená - bslo002 dovolená - bslo003 dovolená - strslo zámky - strslo02 hrady - bslo004 zámky - bslo005 dovolená - bslo006
 
Tipy na výlet, dovolená v ČR - podle krajů 
Vloženo Foto = Fotografie

 
 
Výletníčkovy tipy a výlety na různá zajímavá místa, vhodná pro výlet nebo dovolenou.

Koncert lidí dobré vůle 2013

Tisk E-mail
Velehrad 2013

   Ve čtvrtek 4.7.2013 se na Velehradě uskutečnil Koncert lidí dobré vůle. Mezi návštěvníky koncertu nechyběl např. prezident ČR Miloš Zeman,

 
Celý článek...
 

Jarní výlet na For model v Olomouci

Tisk E-mail
For model Olomouc

   Jarní prázdniny se pomalu blížily ke konci a my jsme se vypravili na výlet do Olomouce. Na výstavišti Flora probíhal 11.ročník výstavy modelů For model 2013.

 
Celý článek...
 

Podzimní výlet do Lednice

Tisk E-mail
Janův hrad - Lednice

Je neděle po obědě a venku se začíná zvedat mlha a svítit sluníčko. Neotálíme ani chvilku a vyrážíme na již delší dobu plánovaný výlet do Lednice.

 
Celý článek...
 

Podzimní výlet do zoo Lešná

Tisk E-mail
Podzimní výlet do Lešné

   Ve čtvrtek 25.10.2012 začaly dětem podzimní dvoudenní prázdniny. Zasloužený den volna jsme využily k pravé dámské jízdě do zoo Lešná Zlín.

 
Celý článek...
 

Veterání Moravským Slováckem 2012

Tisk E-mail
Veteráni Moravským Slováckem 2012

Již delší dobu jsme plánovali návštěvu akce Veteráni Moravským Slováckem, která měla být zahájena v sobotu 25.8.2012 na Masarykově náměstí, v centru Uherského Hradiště.

 
Celý článek...
 

Ohlédnutí za Letní Florou Olomouc

Tisk E-mail
Flora Olomouc

   V pátek odpoledne 17.8.2012 bylo slunečné a my jsme se vypravily na letní Floru Olomouc. Tentokrát to byla čistě dámská jízda. Cesta trvala poněkud déle, protože jsme se vešly do dopravní špičky Přerova.

 
Celý článek...
 

Děkovná pouť na Antonínku 2012

Tisk E-mail
Dožínková pouť na Antonínku 2012

V neděli 26.8.2012 jsme se vypravili na Dožínkovou – děkovnou pouť, která proběhla na poutním místě sv. Antonína Paduánského nad Blatnicí pod Svatým Antonínkem.

 
Celý článek...
 

Pouť na Svatý Hostýn 2012

Tisk E-mail
Pouť na Svatý Hostýn 2012

Již delší dobu jsme se připravovali na 100. výročí korunovace sochy Panny Marie na Svatém Hostýně. Podle dochovaných dokumentů se před sto lety na Hostýn vydalo nejvíc lidí právě z našeho bydliště a i můj pradědeček na slavnou korunovaci vzpomínal celý svůj život.

 
Celý článek...
 

Dovolená 2 - ve Vysokých Tatrách

Tisk E-mail
Spišský hrad

   Večer jsme dorazili do Štrby po túře ve Slovenském ráji a po večerní procházce kolem Štrbského plesa uléháme v místním kempu ke spánku. Ráno nás přivítalo slunečnou oblohou a i podle předpovědi mělo být pěkné počasí.

 
Celý článek...
 

Dovolená I - ve Slovenském Ráji

Tisk E-mail
Spišský hrad

   O letošní dovolené děláme menší změnu, protože míříme na Slovensko. Počasí je zatím deštivé, ale má se změnit a my vyrážíme směrem na Levoču, kde se večer ubytováváme v kempu a uléháme k zaslouženému spánku.

 
Celý článek...
 

Výletníčkův výlet do Čech

Tisk E-mail
Mladá Boleslav - hrad

   Uplynulý víkend byl ve znamení naší výpravy do Čech. Našim cílem byla v sobotu Národní výstavu psů v Mladé Boleslavi a v neděli městečko Plasy, kam jsme vezli jednoho mladšího člena naší výpravy na tábor.

 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 11 z 46


 
E-počasí.cz
 
rekreace - bslo03 rekreace - bslo04 zámky - bslo05 výlet - strslo03 zámky - strslo04 rekreace - bslo06 výlet - bslo07 hrady - bslo08