výletníček levh výletníček prah
Tipy na výlet pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování, rekreace a dovolené, hrady a zámky, zajímavá místa vhodná k navštívení. mapa CR Jihočeský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Pardubický kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj kraj Vysočina Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj
         
zámky - levd zámky - prad
dovolená - bslo001 dovolená - bslo002 dovolená - bslo003 dovolená - strslo zámky - strslo02 hrady - bslo004 zámky - bslo005 dovolená - bslo006
 
Tipy na výlet, dovolená v ČR - podle krajů 
Vloženo Foto = Fotografie

 
 

Podzimní výlet do zoo Lešná

Tisk E-mail
Podzimní výlet do Lešné

   Ve čtvrtek 25.10.2012 začaly dětem podzimní dvoudenní prázdniny. Zasloužený den volna jsme využily k pravé dámské jízdě do zoo Lešná Zlín.

 
 
Počasí doma bylo lákalo na výlet, bylo sice pod mrakem, ale nepršelo.

 Než jsem však přijely do Zlína, situace se změnila a Lešná nás přivítala zataženou oblohou a občasným deštěm. Po vstupu do zoo jsme obdivovaly nádheru podzimní zoo – krásně vybarvené stromy a keře. První naše zastávka byla u nedávno otevřeného výběhu vyder obrovských, jejichž výběh je v blízkosti Tropického pavilonu Yukatán, v místě bývalého výběhu lvů.

 Odsud již naše kroky vedly po obvyklé trase procházky. Přes zebry, nosorožce a jejich zimní ubikaci jsme se dostali k nové expozice Etiopie II. Pravou africkou atmosféru doplňovaly zvuky od nedalekého výběhu krále zvířat – lva. V průchozí expozici klokanů jsme uviděli, jak vyrostly letošní mláďata.

 

Lešná klokan
ZOO Lešná výběh klokanů

  To už jsme se však bližily ke konci prohlídkové trasy a náš podzimní výlet po zoo Lešná se pomalu blížil ke konci. Ještě pár snímků krajiny a brány zoo se pro dnešní den zavíraly.

I přes nepřízeň počasí se nám procházka po zoologické zahradě líbila, protože ZOO Lešná, je nádherná v každé roční době.


 


ZOO Lešná Vydra velká
 

Vydra velká


 Prohlédněte si fotogalerii Podzimní výlet do zoo Lešná 

 
< Předch.   Další >


 
E-počasí.cz
 
rekreace - bslo03 rekreace - bslo04 zámky - bslo05 výlet - strslo03 zámky - strslo04 rekreace - bslo06 výlet - bslo07 hrady - bslo08